Bezpodstawne podejrzenie o zdradę przez partnera

Witam.Mam 30 lat i z moim Partnerem znamy sie od 4 lat ale od ponad pół roku podjęliśmy decyzje o wspólnym życiu. Jest to facet temperamentny, choleryk.Wiem że kiedyś miał różne perypetie związane ze mną ale zmieniłam się i jestem jemu lojalna. Ostatniego wieczoru kiedy sie kochalismy, kiedy jemu robilam dobrze poprosiłam byśmy się w innej formie pokochali..on wstal.dzis powiedział ze moje zachowanie swiadczy o tym ze musze go zdradzac.Nie zdradzam go. Jak mu to uswiadomić ze to on sie myli.

Jasne zakomunikowanie kto i czego oczekuje od drugiej strony powinno pomóc. Warto też pamiętać, że podstawą związku jest zaufanie i poczucie bezpieczeństwa- jeśli tego brakuje podobne tematy będą powracać. Dlatego warto o to zadbać we własnym zakresie lub- jeśli kryzys jest poważniejszy- w gabinecie psychoterapeuty zajmującego się terapia par.