Bezradne zachowanie u 9-latki

Witam, sama wychowuję 9 letnią córeczkę. Staram się jak mogę mieć dla niej czas i zachęcać ją do zabawy, nauki. W szkole nie ma problemów, ale czasami zachowuję się jak bezradne dziecko, które ma lat 5. Zapomina o plecaku, albo czas dla niej nie istnieje. I w kółko chcę się bawić z koleżanką, a koleżanka jest dla niej zarozumiała i bardzo pewna siebie. Moja córeczka otwarta i ciepła... co powinnam zrobić by jej rak bardzo nie zależało na akceptacji innych. By zwiększyć jej pewność siebie?

Mówienie córeczce o tym, że ludzie są różni, lubią różne rzeczy, że ona tez ma prawo lubienia różnych rzeczy i rożnych ludzi, ze może lubić bawić się z Kasia lalkami, ale woleć bawić się w chowanego z Agatką itp Także pomóc się bronić, stawiać granice i być asertywna w relacji do rzeczonej koleżanki.