Bliskie relacje męża z siostrą

Jesteśmy małżeństwem od kilku miesięcy a mąż nie potrafi oddzielić się od siostry, oboje zachowują się jakby nic się nie zmieniło, siostra nigdy nie szukała kontaktu ze mną, ciągle traktuje brata jak swojego małego synka, jednocześnie wyrzuca mu wszystkie swoje żale. Odnoszę wrażenie, że nie potrafi uszanować mnie i moich uczuć, od początku rywalizuje ze mną. Mąż prosi mnie o wyrozumiałość dla niej, usprawiedliwia ją. Ja jestem już uprzedzona i jest mi trudno znieść całą sytuację.

Witam. Wygląda na to, że Państwo już podejmowaliście próba samodzielnego rozwiązania problemu przez wspólną rozmowę, ale to nie przyniosło efektu. Proszę rozważyć podjęcie terapii małżeńskiej. W Warszawie bez trudu znajdziecie Państwo wykwalifikowanych specjalistów. Pozdrawiam