Brak akceptacji w środowisku

chodzi o to ,że mój chłopak jakiś czas temu "zarywał" do każdej dziewczyny w szkole i w końcu padło na mnie , a ja mu nie odmówiłam i z nim jestem . Kiedy moi koledzy zobaczyli mnie jak szłam z nim po mieście trzymając się za rękę zrobili mi zdjęcie i się śmieją , że jestem kolejną naiwną i tak dalej . Nie wiem co mam robić . Zerwałam z moim chłopakiem ale to nic nie dało . On oczywiście każe mi się nie przejmować , ale ja nie potrafię , proszę o pomoc .

Dzień dobry!

Co w tej sytuacji jest dla Pani największym problemem? Fakt, że chłopak miał wcześniej reputację podrywacza, większe doświadczenie z dziewczynami? Reakcja (skądinąd infantylna) znajomych, ich żarty? Pani złe samopoczucie, złe zdanie o sobie samej? Myślę, że najważniejsze, nad czym może się Pani zastanowić, to kwestia, co takiego zauroczyło Panią w tym chłopaku i czy jego zalety, mocne strony są dla Pani na tyle ważne, aby chcieć spędzić z nim więcej czasu i stworzyć związek. Jeśli jednak jego wady i trudności związane z Waszą relacją są większe i ważniejsze, niż jego mocne strony i możliwości, rzeczywiście rozstanie jest dobrym rozwiązaniem. Czy jednak były to rozstanie wynikające z Pani przeżyć, potrzeb i przemyśleń - czy raczej wyłącznie żartów kolegów?

Pozdrawiam!

Witam!
Chłopak ma rację, mówiąc o tym, żeby Pani nie przejmowała się opinią innych. Ciekawa jestem, czemu jest to dla Pani takie ważne? Zawsze można iść przez życie, kierując się zasadą "a co ludzie o tym powiedzą", ale czy chce Pani żyć pod dyktando innych? A może nie jest Pani przekonana, co do wyboru chłopaka? Co właściwie zadecydowało, że zgodziła się Pani zostać jego dziewczyną, wiedząc że wcześnie "zarywał" do każdej dziewczyny w szkole? Może powinna się Pani przyjrzeć swojej motywacji i przeprowadzić rozmowę z chłopakiem.
Pozdrawiam!