Brak motywacji, niska samoocena i zaburzenia lękowe

nie umiem sobie poradzic ze soba ciagle myśle o przyszłosci ze to mi sie nie uda ,to mi /nam nie wyjdzie ze sie do niczeo nie nadaje pomimo skonczonych dwoch kierunkow studniow tak naprawde do niczego sie nie nadaje nie mam pracy zorganizowanego czasu motywacj do podjecia pracy boje się zapukac do jakichkolwiek drzwi i zostawic swoje CV jak mam gdzies jechac samochodem przezywam to sto krotnie myslac o tym co mi sie podzas jazdy moze stac wypadek -śmierć , nocami nie śpie- co robic

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam,

Zgadzam się, że najlepiej skorzystać z pomocy psychoterapii. To skuteczny sposób by ruszyć z miejsca i zacząć prowadzić spełnione życie.

Co do lęku – zachęcam do zajrzenia na mojego bloga do tekstu o zamartwianiu się. Znajdzie tam Pani wiele przydatnych wskazówek:
https://martadziekanowska.wordpress.com/2015/02/28/martwienie-sie-moze-ci-szkodzic/

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Marta Dziekanowska