Brak odczuwanie emocji i uczucie pustki w głowie

Witam mam 23 lata.Mój problem jest taki że nie odczuwam emocji i mam pustke w głowie.Trafiłem w styczniu do psychiatryka po próbie samobójczej.Leczyli mnie tam 2 i pół miesiąca podawali mi jakieś psychotropy chyba to był ripsolept po tym leku przestałem myśleć i odczuwać emocji.Wszystko jest takie martwe czuje się jakbym był żywym trupem.Lecze się znów psychiatrycznie ale te psychotropy które mi podają nie ma żadnych efektów po nich.Prosze o poradę co mógłbym jeszcze zrobić.Z góry dziękuje.

Witam!
Myślę, że najlepiej Pan zrobi rozmawiając z lekarzem prowadzącym. Proszę mu opowiedzieć o swoich odczuciach. Być może to w Pana przypadku, skutek uboczny przyjmowanych leków.
Psychiatra powinien Panu zaproponować dodatkową formę wsparcia, np. w formie terapii grupowej czy indywidualnej.
Życzę powodzenia, pozdrawiam. J.Pluta

W Pana przypadku psychoterapia powinna być główną formą leczenia. Leki w żaden sposób nie pomogą na myśli samobójcze, ani tym bardziej na brak odczuwania emocji, czy pustkę w głowie. Wręcz przeciwnie powodują przeciwny efekt.

Pozdrawiam
Michał Świeboda