Brak sił w walce z rzeczywistością

mariusz lat 26 Nie mam juz siły walczyć z tym potwornym światem. bedac najlepszy w szkole sredniej po miesiacu rzuciałem studia nie wiem cos we mnie peklo i nie dalem juz rady zaczalem pracowac by na siebie zarabiac znalazlem ostatio prace ktora mnie realizowała ale stracilem ja po 3 miesiacach bez podania powodu i peklo cos we mnie po raz drugi i to znacznie wiekszy. całe zycie sam bez wykształecia pracy nadzie i wieczne problemy ze słaba psychika. mam ochote ze soba juz skonczyc!!! pomocy

Poczucie bezsensu i trudność z kontynuacją rozpoczętych działań np. nauki, pracy, wytrwałości w postanowieniach, wiąże się z depresją. Depresja jest chorobą, którą się leczy poprzez psychoterapię. Kiedy stany depresyjne są głębokie i wiążą się dodatkowo z zaburzeniami snu, myślami samobójczymi warto przyjmować leki. To już nie czas, aby samemu sobie z nią radzić, tym bardziej, iż między słowami mam wrażanie, że pisze Pan o myślach samobójczych. Jest Pan młodym człowiekiem, więc warto, aby Pan zawalczył o siebie i konieczne, jest aby udała się Pan do Poradni Zdrowia Psychicznego. W Świętochłowicach Poradnia jest przy Szpitalu „Poradnie Przyszpitalne” na ul. Chorzowskiej 36, nr telefonu: (32) 621-95-46. W rejestracji proszę powiedzieć o swoim poczuciu bezsilności, zwykle w poradniach pierwsza konsultacja jest z psychiatrą, który kwalifikuje na psychoterapię lub na konsultację z psychologiem.

Witam serdecznie,
Mariusz, mimo tego, że nie masz już sił do walki, nie powinieneś się poddawać. Piszesz, że nie masz wykształcenia - pamiętaj, że zawsze możesz je zdobyć. Możesz poszukać studiów lub szkoleń (oferowanych na przykład przez Urząd Pracy) po to, by zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Nie podejmuj pochopnych decyzji - daj sobie szansę i spróbuj.
Pozdrawiam

Proszę pozwolić sobie pomóc. Spotkanie s psychoterapeutą i psychoterapia jest dobrym pomysłem, już Pan zaczął szukają pomocy na tym portalu. Warto jednak zrobić coś więcej.
Być może psycholog także skieruje Pana do psychiatry, który będzie mógł zlecić farmakoterapię dla wsparcia procesu leczenia.

Witam i pozdrawiam są preparaty które mogą bardzo pomocnymi być i zniwelować opisywane objawy

proszę o kontakt i zarejestrować się na wizytę w mojej Poradni : tel. 694661666