Całkowity brak motywacji do działania

witam jeżeli od dwóch miesięcy czuje brak chęci do czegokolwiek, poczucie zmęczenia, ciągle bym mogła spać.. Czy z takimi objawami moge się udać do lekarza rodzinnego? nie wyśmieje mnie?

Może pani i powinna pani wykonać podstawowe badania. Jeżeli one nie przyniosą informacji o źródle dolegliwości, warto aby udała się pani na konsultację psychologiczną. Pozdrawiam

Dzień dobry,

Tak, wybór lekarza rodzinnego jest odpowiednim krokiem.
Najpierw lekarz zrobi podstawową diagnostykę i jeżeli takie będzie wskazanie to skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty (np.: endokrynolog, psycholog).