Chęć samookoleczenia u nastolatki

Moje pytanie jest bardziej problemem mianowicie. Jakieś 3 lata temu pomagałem znajomej wyjść z problemu samookaleczania się. 1,5 roku temu ten problem przeszedł na mnie. Przy gorszych dniach momentach sytuacjach mniewam napady chęci pocięcia się , stają się ostatnimi czasy coraz mocniejsze.Miałem z tymi napadami dużą przerwę. Puki co udaje mi się przed cięciem powstrzymać lecz nie wiem jak długo. Mam 15 lat. Z góry dziękuje.

Dzień Dobry,

Proszę skorzystaj z pomocy specjalistycznej, by pomóc sobie.

Życzę Ci zwyczajnej codziennej życzliwości,
irena.mielnik.madej@gmail.com