Chęć zmiany swojego życia i brak wiary w swoją atrakcyjność

Jestem niedosłysząca i nigdy nie byłam w żadnym związku. Interesuje się mną mężczyzna, który ma już swoją rodzinę, ale nie chce mi się w to wierzyć, że mnie pokocha. Oni z reguły nie zostawiają swoich żon. Nie wierzę, że ktoś mnie pokocha bo sama jestem nieślubnym dzieckiem. Moi rodzice żyją w nieformalnym związku i można się domyśleć, że miłości w rodzinie nie ma. Każdy spędza czas sam w swoich pokojach. Nikt się moim życiem nie interesuje. Chcę zmienić swoje życie, ale żaden mnie nie chce:(

Witam,
często to w jakie związki wchodzimy zależy od motywów, które są dla nas nieświadome. Pisze też Pani, że nie wierzy, że ktoś pokocha Panią. Proponowałabym skorzystanie z psychoterapii w celu odkrycia tych nieświadomych motywów oraz polepszenia swojej samooceny.
Pozdrawiam.

Witam serdecznie. Do podniesienia wartości personalnych proponuję udać się do dobrego Coacha lub terapeuty.

Otrzyma Pani tam zestaw ćwiczeń, porad oraz zostanie zastosowanych kilka metod które pomogą stanąć na nogi ;-)

Polecam się i służę pomocą
http://psychopedagog.eu