Utrata wiary w sens życia

Opowiedzieć 27 lat małżeństwa to trudne ale uświadomić sobie, że te lata poszły na marne i że wszystko w co wierzyłam obróciło się przeciwko mnie........ to po co żyć. Mój mąż zrujnował rodzinę uprawiał od lat hazard, a ja byłam ślepa. Każdego dnia się obwiniam budzę się z płaczem i płacząc zasypiam. Wszystko wystawiłam na sprzedaż ale wszyscy wiemy jaka jest sytuacja w nieruchomościach. Mam 57 lat i całe życie to praca, dom,dzieci. Proszę mnie surowo nie oceniać ale nie mam już woli walki

Witam,
sytuacja, którą Pani opisuje wydaje się być niepokojącą i może wskazywać na zaburzenia nastroju. Warto jednak przyjrzeć się im dokładniej, dlatego też sugeruję kontakt z lekarzem psychiatrą, który wesprze Panią lekami a także psychoterapeutą i grupami wsparcia dla rodzin osób uzależnionych od hazardu.

Pozdrawiam serdecznie

Witam. To trudne na pewno co pani przeżywa i bardzo bolesne. Potrzeba pewnie dużo czasu żeby wyjść na "prostą", ale na pewno warto czekać, choćby wiele lat.