Co mam robić, jeśli mam zachowania anorektyczki?

Witam ! Mam 19 lat. Od zawsze byłam jakby to nazwać -przy kości. Po wielu próbach by schudnąć postanowiłam zainpirować się anoreksja i wykorzystać to aby schudnąć. Wiec zaczęłam liczyć kalorie , zapisywać to co jadam , wyrzucać jedzenie. Takie zachowanie wraca do mnie „cyklicznie”. Przechodzę na głodówkę zachowuje się jak anorektyczka poczym w chwili słabości wracam do normalnego jedzenia. Nigdy nie schudłam na tej nazwijmy to diecie. Mój organizm nie został wyniszczony. Bo za krótko to wszystko trwa. Ale mimo wszystko czuje ze siedzi mi to w głowie. Chciałam zapytać czy jest to powód do niepokoju i czy powinnam coś z tym zrobić. Dodam ze wazę na ten moment 90 kg przy wzroście 173 cm.

Witam, anoreksja to ciężka choroba, więc inspirowanie się nią to tak jakby inspirował Panią rak. Aby schudnąć potrzebna jest zmiana nawyków żywieniowych a także odrobina sportu. I to nie wg. internetu tylko wg. specjalisty.
Myślę, że powinna Pani skontaktować się z doświadczonym psychoterapeutą w celu określenia w jaki sposób powinno się Pani pomóc. Ewt. pomocna mogłaby być tutaj hipnoterapia, ale raczej w drugiej kolejności. Pozdrawiam