Co mogą znaczyć te problemy w kontaktach z innymi i uczucie samotności?

Od jakiegoś czasu, może od roku, mam problemy w kontaktach z ludźmi. Nie czuję się dobrze w grupie. Czuję się bardzo samotna, ale nie umiem się ośmielić i normalnie funkcjonować w świecie z innymi ludźmi. Czuję się szczęśliwa tylko przy moim chłopaku. Mówię mu o swoich problemach, ale on nie do końca rozumie, to co czuję. A czuję, że nie radzę sobie w życiu, boję się, że nie znajdę pracy i że nie poradzę sobie na studiach, które właśnie zaczęłam. Widzę, że nie radzę sobie w kontaktach z innymi ludźmi ale ciężko mi sięprzełamać. Bardzo proszę o pomoc

Zachęcam do podjęcia konsultacji psychologicznej; wspólnie ze specjalistą przyjrzycie się doświadczanym przez Panią trudnościom i poszukacie strategii, dzięki którym możliwe będzie poprawienie jakości Pani życia.