Co mogę zrobić, żeby zacząć jeść więcej?

Witam, mam 19 lat, mam 160 cm wzrostu i ważę 45 kg, nie mogę jeść, jem w pracy 1 lub 2 kanapki na 8 godzin, czesto jem na siłę. Mam nadzieję ze nie jestem na nic chora. Co mogę zrobić żeby zacząć jeść więcej?

Witam
Możliwe, że problem jest natury psychologicznej, np. stres.
Najlepszym sposobem dotarcia do przyczyny i znalezienia sposobu
rozwiązania problemu jest konsultacja z psychologiem.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie i ewentualnie podjąć
terapię, to zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie