Co może oznaczać moje przygnębienie?

Witam, mam 25lat i dwoje wspaniałych dzieci. Niestety od ponad miesiąca czuję lekkie rozdrażnienie, dziwny smutek i niechęć do wychodzenia z domu. Nawet wyjście na zakupy sprawia trudności. Obowiązki domowe wykonuje, ale sprawia mi to ogromny wysiłek gdzie przed kilkoma tygodniami sprawiało mi to przyjemność, że robię coś dobrego dla rodziny. Zaczynam coraz bardziej odczuwać takie dziwne przygnębienie, które nie pozwala mi już tak bardzo cieszyć się każda chwilą z dziećmi i mężem jak wcześniej.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Mało napisała Pani o sobie i tak nie widzę w tym Pani...
1. Czy ma Pani wsparcie emocjonalne/fizyczne ze strony Męża, w opiece nad Dziećmi?
2. Czy ma Pani czas "tylko dla siebie? Np. nawet na "nicnierobienie"?
3. Czy utrzymuje Pani relacje z Przyjaciółką/Znajomymi?
4. jak jest u Pani z regularną aktywnością fizyczną?
5. Z suplementacją?
6. Czy może Pani liczyć na pomoc Babć/Dziadków, delegując w ten sposób część codziennych obowiązków?

Z Pani relacji domniemuję, że (być może?) nadmiar codziennych/rutynowych
zajęć doprowadził u Pani do wyczerpania emocjonalnego/fizycznego.
Jest to dla Pani ważny sygnał, by zatrzymać się, by zadbać o siebie, o swoje potrzeby.

Tak nie musi być!
Warto byłoby sięgnąć po profesjonalne wsparcie do Poradni Zdrowia Psychicznego, w ramach NFZ-tu albo prywatnie.

Gdyby miała Pani życzenie, zapraszam na konsultację do Gabinetu albo via Skype.

Z życzeniami dla Pani tego, co jest dla Pani teraz najbardziej potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605