Choroba sieroca niszczy moje życie

Choroba sieroca zdominowała moje życie. Mam 27 lat i dwoje dzieci każda wolną chwilę spędzam w sypialni bujając się z kazdym dniem moje zdrowie fizyczne pogarsza się ponieważ moje biodra nie dają rady. Stosuje plastry oraz leki przeciwbólowe. Czy kiedyś z tego wyjdę? Wyrosnę? Jakie mogą być przyczyny choroby sierocej? Moja przeszłość jest trudna, zawsze byłam sama, przeszłam też bardzo ciężką depresję. W dzieciństwie czułam się niekochana i nieakceptowana przez moich rodziców, zawsze wydawało mi się, że jestem niepotrzebna. Dziś sama mam dzieci i boję się, że one również kiedyś mnie zostawią, ponieważ widzą jaka jestem. Czy skutki choroby sierocej mogą być takie, że wszyscy się ode mnie odwrócą, bo zobaczą, że jestem dziwna? Czy jest szansa, że cokolwiek mi pomoże? Bo ja powiem szczerze że już nie mam na to siły. Dziękuję za każdą poradę

Witam
Z Pani opisu wynika, że doświadczanie objawów wiąże się z dużym cierpieniem. Myślę, że poprawa samopoczucia jest możliwa pod warunkiem rozpoczęcia leczenia. Warto poszukać gdzieś w pobliżu miejsca zamieszkania terapeuty, który udzieli Pani fachowej pomocy.
Joanna Frąckowiak

Dzień Dobry Pani,

Z Pani relacji zrozumiałam, że w dzieciństwie doświadczyła Pani choroby sierocej?
Jeśli tak, zachęcałabym Panią, by nie pozostawała Pani sama, by zwróciła się Pani o obecność bliskiej dla Pani Osoby, która już poprzez swoją obecność byłaby dla Pani emocjonalnym wsparciem.

Zalecałabym Pani, by sięgnęła Pani po potrzebną Pani wsparcie oraz pomoc psychologiczną.
By podjęła Pani wyzwanie dzielenia się z Bliskimi swoim przeżywaniem, swoimi uczuciami, obawami...
A przede wszystkim Tym, Co wydarzyło się w Pani życiu, czego Pani doświadczyła.
By mogła Pani opowiedzieć swoją historię osobistą, kiedy była Pani małym Dzieckiem i który być może jest dla Pani sekretem...?

Zapytała Pani, czy choroba sieroca jest uleczalna.., według mnie tak, przy wsparciu kochających i wspierających Ludzi, czego Pani serdecznie życzę.

Jeśli miałaby Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Wspieram Panią mentalnie i życzę Tego, Co jest Pani i Dzieciom potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605