Jak radzić sobie z wychowaniem synów, a jednocześnie traumą z dzieciństwa?

Witam Mam 42 lata samotnie wychowuje dwuch synów 21 i 18 lat. Od zawsze sa problematyczni starszy ma nadpobudliwość psycho-ruchową i zawsze byly z nim problemy Mlodszy nie doslyszy jest aparatowany obustronnie nie stwarzal wczesnidj pro lemow od jakidgos czasu stal sie agresywnyi wybuchowy dzis mnie zaatakował pchnal mnie na ścianę Wczoraj ze szkoly dzwonila pedagog ze policja go szuka bo chce popelnic samobojstwo Okazalo się ze na weekendzie wziął jakies narkotyki ja obsrwujac jego zachowanie poprosilam by pozwolil sie skonsultować z fachowcem oczywiscie odmówił i wpadl w szał z wrzaskidm wybiegł z domu Niedawno starszy tez wziął amcetamine potem popil alkocholem i zdemolowal mi mieszkanie ja mam dozc nie radzę sobie juz nawet z samą sobą i niechce mi się żyć od dziecinstwam ciągnie się za mną pasmo nieszczęść i od dziecka mam marzenie by umrzec by cos sobie zrobic majac kilka lat jakieś 5 moze 6 bylam molestowana fegularnie przez wiele lat mama mowila ze zmyslam wiec nie opowiadalam tego nikomu az do dziś Proszę o pomoc bo mam ochotę umrzeć moze wtedy opamietaja sie moje dzidci ze czas wziąć zycie w swoje ręce bo przczynili się do tego że nie będą juz mieli mamy

Dzień Dobry Pani,

Zacznę od podziękowania Pani, że zechciała się Pani podzielić swoim skrywanym sekretem, z którym (jestem przekonana) tak trudno jest żyć i radzić Sobie - którego skutki Pani obecnie, tak mocno doświadcza...

Jestem autorką dwóch artykułów,
opublikowanych na WP Abc Zdrowie, o Molestowaniu seksualnym w dzieciństwie, którymi dzielę się z Panią - zapraszam serdecznie do przeczytania:

https://portal.abczdrowie.pl/molestowanie-dzieci-konsekwencje-w-doroslym-zyciu-co-mozna-zrobic

https://portal.abczdrowie.pl/sekret-dziecka

Proszę Panią, nigdy nie jest za późno!

Chcę Pani powiedzieć, żeby (absolutnie!) nie pozostawała Pani z Tym i w Tym samej!
By (już) Pani nie czekała i skontaktowała się Pani z Psychologiem/Psychoterapeutą.
Rozmowa jest Pani bardzo potrzebna - o TYM trzeba mówić!

Zachęcam Panią by nawet dzisiaj skontaktowała się Pani z bezpłatnym Kryzysowym Telefonem Zaufania, nr 116 123, czynnym codziennie od godz. 14.00-22.00, gdzie uzyska Pani potrzebne wsparcie psychologiczne oraz wskazówki co i jak może Pani zrobić, by zadbać o Siebie.

Wystarczy ten mały krok, który daje "Efekt motyla"...

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam Panią do mojego Gabinetu.

Wspieram Panią mentalnie!

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest teraz najbardziej Pani potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605