Co robić, gdy młodszy brat mnie podgląda?

Mam na imię Joanna, mam 28 lat i mieszkam sama z 14-letnim bratem. Od 3 tygodni mój brat podgląda mnie w łazience, jak przebieram się w pokoju i widział mnie nago. Czasami ma rękę w spodniach i się masturbuje. Nie wiem co robić, udaję ze nic nie widzę, czy to normalne? Staram się go zrozumieć, chłopcy w tym wieku interesują się dziewczynami, ja jestem atrakcyjną kobietą.

Warto przestać milczeć i porozmawiać z bratem. Okres dojrzewania jest trudny sam w sobie. Warto pomoc bratu przez niego przejść i przede wszystkim ukierunkować jego impulsy na odpowiednie inne "obiekty". Pozdrawiam

Brat jest w wieku, kiedy zainteresowanie płcią przeciwną jest naturalne, ale ze względu na łączące was więzi powinna Pani nie narażać brata na widok nagości Pani ciała, zamykać drzwi od łazienki, od pokoju itp. Swoje wdzięki i atrakcyjność może Pani prezentować przed mężczyzną, który będzie dla Pani bliski, ale nie będzie łączyła was więź rodzinna.