Co się ze mną dzieje? Czy to depresja?

Od pewnego czasu jestem rozdrażniona, znerwicowana, wszystko mnie drażni, denerwuje nie mogę spać w nocy, ciągle jestem zmęczona. Czesto z tego powodu krzyczę na córeczkę i wyżywam się na niej, choć nic nie jest winna.

Witam!

Odczuwane przez Panią dolegliwości mogą być związane z przeciążeniem psychiki obowiązkami i problemami. Może przeżyła Pani duży stres w ostatnim czasie. Wiele takich czynników wpływa na pogorszenie nastroju oraz nasilenie negatywnych emocji.

Jeśli nie może sobie Pani z tym poradzić, warto skorzystać z pomocy psychologa. Rozmowa z psychologiem pozwoli Pani spojrzeć z innej perspektywy na swój problem i pracować nad nim.

Wyżywanie się na dziecku może spowodować problemy rozwojowe u niego i wpływa negatywnie na jego postawy. Powinna Pani jak najszybciej zacząć pracować nad swoimi problemami, ponieważ będą się one pogłębiać i degradować życie rodzinne.

Pozdrawiam