Czemu płaczę?

Od dłuższego czasu czuję się inaczej. Kiedy jestem z przyjaciółmi, w szkole itd. śmieję się i wszystko jest OK, ale kiedy wracam do domu i jestem sama uśmiech znika. Jest mi smutno, płaczę w łazience, bo nie chcę, żeby ktoś to widział. Wtedy myślę o tym co mi się w sobie nie podoba, o złych wspomnieniach... Boję się komuś powiedzieć, że jest ze mną coś nie tak.

Witam!

Twoje problemy mogą być związane ze zmianami jakie zachodzą w Twoim organizmie. Jesteś w wieku dojrzewania i zmienia się Twoje ciało i psychika. Stajesz się kobietą, a zmiany są bardzo gwałtowne. Wiele rzeczy, które do tej pory nie powodowały żadnej reakcji z Twojej strony, teraz wywołują płacz, smutek itp.

Powinnaś znaleźć sobie osobę, której będziesz mogła się zwierzać. Może to być mama, czy przyjaciółka. Będzie Ci wtedy łatwiej, bo będziesz miała wsparcie i zrozumienie.

Pozdrawiam