Czy istnieją testy w kierunku autyzmu do zrobienia w domu dla dorosłych?

czy istnieja testy do zrobienia w zaciszu domowym dla doroslych w kierunku autyzmu/spectrum ? Wiem,ze sa takie testy przesiewowe dla 18 miesiecznych dzieci i wykonuje je pediatra ale czy dorosla osoba tez moze dokonac sobie takiej wstepnej oceny swoich podejrzen ?

Jak najbardziej, istnieją testy pozwalające orientacyjnie określić podejrzenie wystąpienia zaburzenia ze spektrum autyzmu ,np. Zespołu Aspergera. Proszę poszukać internecie np.testów Barona Cohena (IQ)

Tak są, ale trudność polega na braku obiektywizmu przy autobadaniu i możliwości "naciągania" symptomów, czy bagatelizowania ich.