Czy każdy człowiek ma wybujałą wyobraźnię?

Witam,mam 26lat.Od podstawówki lubiłam tworzyć sobie w myślach swój świat. Zamykałam oczy przed snem i leżąc wyobrażałam sobie swoje życie,dzień za dniem, jak mi się znudziło, to następne historie. Jadąc autobusem ze szkoły, później na wykladach,czy jadąc po wieczorem, zamykałam oczy i czasami zamiast rozmawiac ze znajomymi, udawalam ze spię, a w myślach znów to samo. Teraz rzadziej, ale zastanawiam się czy każdy ma taką wybujałą wyobraźnię,ale się powstrzymuje, czy ze mną jest coś nie tek?

Witam,

O ile nie powoduje to w Twoim życiu dyskomfortu, wszystko jest ok. Jeżeli jednak uważasz, że jest w tym coś niepokojącego, proponuję udać się na konsultację do specjalisty.

Pozdrawiam

nie każdy ma taką wyobraźnię. jeśli nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu, nie zawala pani terminów, to chyba wszystko w porządku.