Czy możliwe, że mój mąż cierpi na jakąś chorobę psychiczną?

W moim mężu odkąd sięgam pamięcią istniały jakby dwie osoby, zupełnie odrębne. Ze wspaniałego, ciepłego i zrównoważonego potrafi zamienić się w brutalnego, chaotycznego, agresywnego osobnika. Czy to rzeczywiście może podlegać pod jakąś chorobę psychiczną?Jak to zdiagnozować?

Niestety, bez głębszej analizy i rozmowy z Pani mężem, trudno jest tutaj postawić dokładną diagnozę czy zidentyfikować problem.
Mam nadzieję, że problem tkwi rzeczywiście np. w nadmiernym stresie, a nie są to poważniejsze zaburzenia.
Pozdrawiam.