Czy nie ma przeciwwskazań do takiej diety w przypadku kamieni?

Witam, chce zacząć dietę warzywno-owocową przez około 30 dni. Jednocześnie borykam się z kamieniami w woreczku żółciowym. Choć wcześniej nigdy nie czułam się źle po zjedzeniu surowych warzyw czy kiszonek, słyszałam, że surowizny nie są dobre dla osoby z kamieniami. Z drugiej strony słyszałam, że dieta taka jest w stanie nawet usunąć te kamienie... Co jest prawdą a co nie? I czy nie ma przeciwwskazań do takiej diety w przypadku kamieni?

Absolutnie nie wolno stosować tak niezbilansowanej diety niskokalorycznej podczas karmienia piersią. Niedobory skł. pokarmowych odbiją się bardzo niekorzystnie na zdrowiu i wyglądzie, ale również ostatecznie Pani pokarm nie będzie pełnowartościowy dla dziecka. Pozdrawiam