Czy nieświadoma rozmowa z partnerką podczas zmęczenia może świadczyć o lunatykowaniu?

Witam ostanio gdy Poszedłem spać byłem zmęczony i wykończony po całym tygodniu pracy i oczywiście kładłem się spać z moja kobieta. Nie wiem kiedy usnelem. Następnego dnia jak wstaje moja kobieta jest na mnie wściekła wszystko pamiętam do momentu zasniecia ale ponoć rozmawiałem z moja kobieta i mówiłem jej rzecz jakich bym nigdy w życiu jej nie powiedział ze zwyzywałem takie rzeczy których nigdy bym nie powiedział normalnie a ja nie pamiętam bym w ogóle z nią rozmawiał.. Czy to lunatykowanie?

Witam Pana Serdecznie,

Prawdopodobnie to zdarzenie jest odpowiedzią na przewlekający się u Pana stres.
Proszę zadbać o regenerację organizmu.
Myślę, że zwyczajna rozmowa z psychologiem mogłaby być pomocną.

Życzę Panu wszystkiego najlepszego,
Irena Mielnik-Madej