Czy to jest normalne, że wciąż tęsknię za moim chłopakiem?

Dzień dobry, Mam 28 lat i dwa miesiące temu odeszłam od chłopaka z którym byłam ponad dwa lata. Walczyłam z tą decyzją pół roku, ale niestety pewna jego cecha (i tu nie chodzi o charakter) spowodowała, że nie mogę z nim być. Wiem, że ta decyzja nie była podjęta pod wpływem emocji, tylko przemyślana. Ale z biegiem czasu już nie wiem czy dobrze zrobiłam. Raczej nie widzę z mojej strony szans na powrót, mimo to ciągle do niego coś czuję. I bardzo za nim tęsknię. Chciałabym się zapytać czy to jest normalne, że po dwóch miesiącach od rozstania ja ciągle o nim myślę, tęsknię za nim. Płacze i nawet nie jestem w stanie poznać kogoś innego, bo wiem, że tę osobę nie pokocham tak jak jego. On był moją pierwszą miłością, a ja jego. Bardzo proszę mi pomóc, niestety psychoterapia mi nie pomogła. A już nie wiem do kogo, lub gdzie się zwrócić.

Szanowna Pani,

psychoterapia jest procesem, wymaga określonego czasu - pracy osobistej nad zrozumieniem problemu; swoich myśli, emocji, zachowań. Jedno, dwa spotkania z psychologiem, nie przyniosą oczekiwanych efektów, zachęcam do rozważenia wsparcia psychoterapeutycznego dla siebie. Dwa miesiące od zakończenia relacji może Pani przeżywać "ból odejścia" - po stracie bliskiej osoby, przejawia się to reakcją adaptacyjną, w wyniku utraty obiektu o wartości emocjonalnej - przejawia się to; napięciem, niepokojem, smutkiem, przygnębieniem - płaczliwością, nastrojem dysforycznym, w związku z tym, wskazane jest wsparcie psychoterapeutyczne.
Pozdrawiam serdecznie