Czy to nawrót anoreksji?

Miałam kilka lat temu anoreksję, z której wyszłam sama. Cztery miesiące temu urodziłam.coreczke , ważę teraz 53 kg wcześniej przed ciążą ważyłam 59. Wciąż czuję się gruba, nie potrafię normalnie żyć . Nie potrafię okazywać uczuć, wszyscy ludzie mnie denerwują , jestem ciągle smutna i zła. Stałam się szara i ciągle myślę tylko o tym żeby nie być gruba ... Czy to nawrót anoreksji ?? Mam wrażenie ze zwariowałam

Dzień dobry,

nie można na podstawie tak krótkiej wypowiedzi stwierdzić, że jest to anoreksja, ale uważam, że powinna się Pani zgłosić na konlsultacje do psychologa i dietetyka.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga

WItam, radziłbym niezwłocznie udać się do psychoterapeuty, psychologa klinicznego w ostateczności do psychiatry. Symtomy, które Pani wymienia wskazuję raczej na depresję poporodowę niż na nawrót do anoreksji, ale tutaj nie można postawić diagnozy.
Tak więc jeszcze raz - niezwłocznie do psychoterapeuty.
Pozdrawiam