Czy uczucia mogą mi się mieszać?

Mam problemy psychiczne, mentalne...Ostatnio czułem wsparcie od kogoś kogo nie powinnam czuć,bo jest to osoba kompletnie mi obca.Gdy po raz pierwszy ją spotkałam czułam jakbym ją znała całe życie i czułam wielkie uczucie.Przed tym odczuwałam samotność,był to trudny moment w moim życiu. Kocham ja bardziej niż własną.. .Już nie wiem czy mieszają mi się uczucia od tej całej sytuacji,bo próbowałam od tego uciekać,bo ta osoba wszystko czuła.Wiem,że to brzmi dziwacznie.Nie wiem co robić,czujęsię loca.

Zdarzają się sytuacje, w których czujemy, ze nowo napotkana osoba wydaje się być nam znana od lat.
Sytuacja, o której Pani pisze wydaje się być rzeczywiście bardzo skomplikowana. Być może warto udać się do lekarza specjalisty lub do psychologa celem konsultacji.
Pozdrawiam serdecznie!

Czytając Pani wypowiedź nasuwa mi się wiele pytań. Jeżeli potrzebuje Pani bezpośredniej konsultacji zapraszam do kontaktu. Postaram się rozwiać Pani wątpliwości. Pracuję poprzez Skype, a także udzielam konsultacji telefonicznie.

Zapraszam!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA & COACH
www.nagrodzkacoaching.pl