Jak opanować natrętne myli, które nie pozwalają zasnąć?

pewnej nocy pomyślałam, że co jesli zaczne lunatykowac i zrobie sobie krzywde albo komus? tak sobie wbilam to w glowe ze kazda proba usniecia konczyla sie wybudzeniem, moja podswiadomosc mnie budziła, tak jest od kilku dni, mimo ze uswiadmoilam sobie ze cos takiego nie moze sie zdarzyc to teraz mam lęk przed kazda noca i zadaje sobie pytanie "co jesli dzisiaj tez nie usne?" i te mysli mna tak zawladnely ze mam metlik w glowie i usypiam dopiero ze zmeczenia kolo 2 w nocy. Jak wypedzic te mysli?

Proponuję kilka spotkań z psychologiem poznawczo-behawioralnym, który pomoże poradzić sobie z natrectwami. W tym nurcie bowiem psycholog zajmuje się myśleniem i pomaga w jego racjonalizowaniu. Pozdrawiam

Szanowna Pani,

wszystko co dzieje się w Pani życiu wynika z Pani sposobu myślenia. Pani sposób myślenia został uporządkowany przez Pani podświadomość i to Pani podświadomość rządzi tym co Pani myśli i przeżywa przed snem oraz jak się Pani czuje i co robi.

Na szczęście może Pani przejąć odpowiedzialność za swoje życie i nauczyć swoją podświadomość nowych sposobów myślenia. Czy jest Pani na to gotowa? Jeśli tak, zapraszam do rozmowy. Pracuję również przez Skype, a także udzielam konsultacji telefonicznie.

Serdecznie pozdrawiam!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA, COACH
www.nagrodzkacoaching.pl