Zespół niezaspokojenia emocjonalnego z racji trudnego dzieciństwa

WItam wszystkich! Rozstałam się kilka dni temu z chłopakiem. Teraz ktoś uświadomił mi, że moje relacje z osobami nie wychodzą, bo cierpię na zespół niezaspokojenia emocjonalnego z racji trudnego dzieciństwa. I sama to równiez zauważyłam. Za bardzo przytłaczam, staram się za dwie osoby, nawet gdy druga osoba się stara mi jest nadal za mało. To wszystko doprowadza mnie do autodestrukcji. Ale chciałabym walczyć ze swoim problemem i naprawić mój związek. Jak sobie pomóc?

Witam,

Zachęcam do wizyty u psychologa/psychoterapeuty. Może się Pani zgłosić zarówno do prywatnego gabinetu, jak i na przykład do Poradni Zdrowia Psychicznego. Kilka początkowych wizyt może pozwolić specjaliście we współpracy z Panią określić co Pani dolega oraz jaka forma pomocy byłaby najbardziej dla Pani odpowiednia. Poprzez serwis internetowy rzetelne i pełne zrozumienie tego co Pani przeżywa i sformułowanie diagnozy oraz planu ewentualnego leczenia nie są możliwe.

Pozdrawiam
Karolina Matlak

Życzliwie zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii w Pani miejscu zamieszkania. Jeżeli przez Pani podświadomość rządzi ukryty w niej lęk, to ten lęk w sposób dla Pani nie zauważalny, przenika do wszystkich Pani myśli, emocji i decyzji. I to on kieruje Pani życiem.

Serdecznie Panią pozdrawiam i życzę powodzenia w odnalezieniu dobrego psychologa.

Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl