Czy utyję, jedząc jak przed dietą?

Witam! od zawsze jem 2 góra 3 razy dziennie. Rano piłam kawe z cukrem i mlekiem potem kolo 13-15 jadłam duży obiad i kolacja np. jakaś sałatka i z 5 kromek chleba, czasami zdarzały się słodycze ale rzadko. Postanowiłam schudnąć na własny ślub, więc jadłam jak dotychczas tylko na kolacje jadłam tylko jogurt owocowy. schudłam 8kg w 5 tygodni. Pytanie jak trzymać wagę? czy utyję jedząc jak wcześniej?Ps. nie byłam gruba przy 175 ważyłam 70kg teraz 62kg

Witam Panią ,

Zarówno przed dieta jak i podczas odchudzania odżywiała się Pani nieprawidłowo. 2-3 posiłki dziennie to stanowczo za mało! Zachęcam do przeczytania mojego artykułu: http://dietetycy.org.pl/regularnosc-posilkow/
Powinna Pani jeść 5 posiłków dziennie a kolacja powinna być lekka a nie składać się z 5 kromek pieczywa. Na kolację staramy się już ograniczać węglowodany a spożywać białko np. pierś z kurczaka, ryby, twarogi z warzywami.
Bardzo ważne są też śniadania które powinny pobudzić organizm do działania a Pani śniadanie wypada bardzo późno w miejscu gdzie powinien już byc prawie obiad. Obawiam się że z czasem Pani złe nawyki żywieniowe mogą odbić się na wadze.
Witam Panią,
Widzę że jest Pani z Warszawy (tu przyjmuje pacjentów), więc najchętniej zaprosiłabym Panią na konsultację dietetyczną, na której wykonamy pomiary składu ciała i sprawdzę jak rozkłada się tkanka tłuszczowa oraz woda w Pani ciele. Przeprowadzę również wywiad żywieniowy i zdrowotny oraz na tej podstawie dobiorę indywidualny jadłospis.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk