Detoks po niezdrowym odżywianiu

Witam, ostatnio jem bardzo duzo słodyczy i śmieciowego jedzenia a chciałabym zacząć się odchudzać. Czuje, że mój brzuch jest wzdęty czy kilkudniowy lub tygodniowy detoks w postaci spożywania tylko gotowanych warzyw i grejfruta będzie odpowiedni? Moje jelita są przeciążone i ciezko zaczac racjonalne odżywanie od razu

Grejpfrut na przeciążone jelita to chyba nie za bardzo.
Proszę zaczać od typowej diety lekkostrawnej. Czyli dania gotowane, również gotowane warzywa, białe mięso , ryby, ziemniaki, ryż, kasza jaglana. Dużo wody mineralnej niegazowanej, wywar z siemienia lnianego, herbata lipowa.