Dieta odchudzająca a redukcja tkanki tłuszczowej

od 2 miesięcy jestem na diecie odchudzającej. Moja waga spadła ok.3 kg. Mam jednak zmartwienie ,że mój organizm nie redukuje tkanki tłuszczowej , stoi ona w miejscu. Stosuję się do diety i godzin posiłków. o co chodzi? może robię coś źle?

Dzień dobry!
Czy przed rozpoczęciem diety została przeprowadzona analiza składu ciała? Czasem bywa tak, że waga nie wiele się zmienia natomiast widać zmiany w sylwetce. Na wynikach analizy będzie można zobaczyć które parametry się zmieniły. Należy przyjrzeć się też diecie, czy jest dobrze dobrana, czy dobrze Pani nawadnia organizm. Ważne jest również stan zdrowia. Przed rozpoczęciem odchudzania zrobić m.in. badania krwi,moczu oraz sprawdzić stan tarczycy.
Pozdrawiam!
Ania Kuczkin