Dlaczego moja noga jest osłabiona po usunięciu mięśniaka macicy?

Witam jestem po usunięciu mięśniaka I macicy w styczniu tego roku. Od tego momentu odczuwam mocne osłabienie lewej nogi podczas chodzenie. Wygląda jakby była niedotleniona. Po małym odpoczynku dalej mogę chodzić. Proszę o pomoc. Miałam robiony rezonans kręgosłupa, emg, dopler. Żaden lekarz nie wie co to jest. Dodam że prawa noga jest w porządku. Chce wrócić do pracy. Proszę o diagnozę.

Witam! Jeżeli wszystkie badania pracowniane mieszczą się w granicach normy, to należy jeszcze rozważyć przyczyny emocjonalne. Zabieg tego typu dla części operowanych jest dość dużym stresem. Warto zasięgnąć opinii któregoś ze specjalistów od nerwic: psychiatra, psycholog lub psychoterapeuta. Powodzenia W. Łuczkowski.