Dlaczego odczuwam ciągły gniew i frustrację?

Witam serdecznie . Moj problem to ciągła złość gniew na cały świat frustracja i wybuchy zloscu niekontrolowane . Zawsze bylam nerwowa ale po urodzeniu dziecka (b.ciezki i z komplikacjami dla dziecka porodzie ) wszystko się zmieniło. Jestem jakas wariatka wybucham i się wkurzam o wszystko z byle powodu . Najbardziej denerwuje mnie moja mama poprostu nie do opisania .Nie wiem co robić . Dzieciństwo mialam średnie i szczerze to prawie nic nie pamiętam z tamtego okresu a jak już to źle rzeczy . Jak sobie z tym poradzić

Podobne trudności warto skonsultować z psychologiem, psychoterapeutą. Nadmierna drażliwość czy wybuchowość może mieć rożne źródła psychologiczne (zaburzenia depresyjne, osobowości i inne). Szczególnie, jeśli opisuje Pani swoje dzieciństwo jako niełatwe. Specjalista nie tylko zdiagnozuje, ale także zaproponuje możliwe metody pracy nad sobą, zmiany, odzyskania spokoju i radości życia.

Dobry Wieczór Pani,

Opisane przez Panią symptomy są (domniemam) konsekwencją przeszłych zdarzeń/doświadczeń.

Ważnym i pomocnym byłoby dla Pani, by osobiście skonsultowała się Pani z psychologiem/psychoterapeutą, celem dotarcia do przyczyny symptomatycznej, by umiejętnie radzić sobie z wyzwaniami.

Serdeczności i tylko zadowalającego samopoczucia Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

Dzień dobry, rozumiem że obecnie musi być już Pani trudno samej ze sobą. Warto pomyśleć o konsultacji w gabinecie u psychologa. Być może na początek warto byłoby przyjąć jakies wyciszające leki. Jednak to co ważne zalecanalabym psychoterapię. Jeśli ma Pani poczucie że Pani dzieciństwo było trudno, że obecnie nie radzi Pani sobie z emocjami, że poziom frustracji narasta , to potrzebne jest zrozumienie siebie , swoich emocji by móc im zaradzić. Dlatego warto nie zwlekać i zarejestrować się na wizytę do psychologa.
Pozdrawiam A. Pacia