Dlaczego wybudzam się w nocy o tej samej godzinie?

Witam, pytanie czysto informacyjnie. Jestem facetem,34 lata, nie piję, palę, nie mam stresów. Chodzę spać o 22 (dosłownie zasypiam o tej porze) i jak w zegarku o 6 rano budzę się.Śpię bardzo dobrze ale.. Między godz 2 a 3 w nocy zawsze ale to zawsze przebudzę się i gdzieś 30min kręcę i nie mogę zasnąć po czym w końcu zasypiam. Nie jest to związane z toaletą. Po prostu. Moje pytanie: Czemu tak się dzieje? Czy nie może być jednolitego całonocnego snu? Pozdrawiam

Witam,

regularne wybudzanie pomiędzy 2:00 a 3:)0, może mieć związek z emocjami, które odczuwane są w ciągu dnia, np. złość - jeśli jest tłumiona lub może mieć to związek z przeżywaniem smutku.

Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Panu,

Może warto byłoby zwyczajnie porozmawiać z psychologiem i być może dotrzeć do przyczyny Pana regularnego wybudzania się?

Serdeczności,
irena.mielnik.madej@gmail.com