Drożdżowe płatki w diecie 18-latka

znalazłem ostatnio płatki drożdżowe i  dając trzy łyżki tych płatków będze trzy krotna dawka dziennego zapotrzebowania czy mogę więc jeść tylko dwa razy w tygodniu tak dużą dawke witamin b a przez reszte tygodnia jeść produkty ubogie

Witam Pana,

Dieta powinna być urozmaicona i pełnowartościowa. Proszę raczej dosypywać płatki drożdżowe w niewielkiej ilości do jogurtu np. na drugie śniadanie. Każdego dnia powinniśmy zadbac o zdrową dietę. Witaminę b znajdzie tez Pan w innych produktach więc proszę ją systematycznie dawkować.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk