Duża różnica wieku w związku - co robić?

Jestem z 22-letnim mężczyzną, a sama mam 15 lat... On nie jest pedofilem i nie zależy mu na stosunku ze mną. Jestem z nim kilka miesięcy i jest nam dobrze. Rodzice nic nie wiedzą, bo by mi zabronili na ten związek. Czy ten związek jest normalny? POMOCY :(

Witam!

Jest Pani bardzo młodą osobą, a Pani partner ma więcej doświadczeń. Myślę, że rodzice zareagują znacznie gorzej i intensywniej, jeśli dowiedzą się o Waszej znajomości od osób trzecich. Warto byłoby, gdybyście wspólnie omówili tę sprawę i zastanowili się jak i kiedy powiedzieć o tym rodzicom. Zawsze będzie Pani ich dzieckiem i będą Panią chronić.

Związek, w którym Pani jest, może się im jawić jako wykorzystywanie (emocjonalne, fizyczne, itp.) i wiązać się z dużym ryzykiem. Jednak sądzę, że rodzice powinni się dowiedzieć o tym związku od Pani. Wtedy będziecie mogli razem zastanowić się nad najlepszym dla Was rozwiązaniem.

Proszę jednak pamiętać, że taka informacja może być dla rodziców szokiem i będą potrzebowali trochę czasu, aby móc z Panią i partnerem porozmawiać bez towarzyszących temu emocji.

Pozdrawiam