Dzienne spożywanie płynów

Dzień dobry. Mam 23 lata. Dziennie wypijam około 2-2,5 litra różnych płynów. Chodzę do toalety średnio 5-7 razy dziennie. Nie odczuwam żadnych dolegliwości. Czy to nie za dużo? Pozdrawiam.

Witam Pana,

Jeżeli nie ma Pan dużej aktywności fizycznej np. częste i intensywne treningi to 2l płynów wystarczy, nie należy przesadzać.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk