Ilość słodyczy, którą można spożywać dziennie

Dzień Dobry. To pewnie śmieszne, ale czy jest jakiś limit (w gramach) ilości słodyczy, którą można zjeść dziennie. Oczywiście są tam jakieś dla cukru, ale gdyby to przełożyć konkretnie na poszczególne słodkości, czyli, np. 2 batoniki/dziennie; 10 kostek czekolady. Bardzo proszę o szczegółowe dane jakiegoś eksperta, jeżeli oczywiście istnieją na ten temat. Pozdrawiam i bardzo dziękuje za informację :)

Aleksander Ropielewski

Nie ma takiego limitu ponieważ zależny byłby od aktywności fizycznej danej osoby i konkretnych produktów żywnościowych.