Jak interpretować takie zachowanie, gdy była zostawia swoje rzeczy w mieszkaniu swojego byłego?

6m-c temu rozstałem się z byłą, a ok.3m-c wspólnie mieszkaliśmy zanim znalazła sobie nowe M. Wyprowadzając zostawiła cześć rzeczy osobistych i innych. Pomagała mi w sprawach zdrowotnych (gdy nie była u mnie). Teraz spotyka się z kimś. Ostatnio była zabrać pozostałe rzeczy, ale zostawiła kilka (typu koszule nocną, biustonosz, majtki). Nie oddała również klucza do mieszkania. Kochałem ją i kocham. Jak mam interpretować takie zachowanie, gdy była zostawia swoje rzeczy w mieszkaniu swojego byłego?

Witam, takie zachowanie za każdym razem można interpretować inaczej, bo to zależy od człowieka. Sugerowałbym zapytać wprost: "Jak mam to rozumieć, że zostawiłaś u mnie swoje rzeczy?" Ale zastanawiam się też, czy Pana Była wie, co Pan obecnie do niej czuje? Bo jeżeli nie wie, to może wato zacząć od tego? Pozdrawiam

Witam,
Być może pana dziewczyna nie skreśliła jeszcze całkowicie Waszego byłego związku i może myśli o powrocie ale trudno jej o tym mówić. Każdy z nas popełnia błędy , a potem trudno nam je naprawić. Proponuję porozmawiać z byłą dziewczyną, być może dojdzie ie do wspólnych wniosków.
Pozdrawiam

Może zamiast interpretować, lepiej po prostu zapytać? Jasna komunikacja zamiast domyślanie się pozwala uniknąć rozczarowań, frustracji i cierpienia. Być może nadzieja, która to daje jest dla Pana ważna, jednak im szybciej będzie Pan wiedział "na czym stoi" tym łatwiej będzie Panu pogodzić się z tym, co jest, zaakceptować i poukładać sobie życie.

Witam,
nie można w imieniu innej osoby mówić o jej motywacji,więc najlepiej niech Pan zapyta sam.Być może Pana znajoma lubi mieć kogoś "zapasowego",skoro osobistą bieliznę powierza Panu a wolny czas innemu.Może tez trzeba się wykazać w walce o utraconą miłość?
Najważniejsze,na co Pan sam jest gotów.
Pozdrawiam serdecznie

Witam. Na pewno Pan wie, co to może oznaczać, ma Pan pewne przypuszczenia, kilka opcji odpowiedzi. Rozumiem, że czuje się Pan po rozwodzie odrzucony i niepewny swoich działań. Chciałby Pan, a boi się...To pytanie powinien Pan zadać bezpośrednio "byłej" i uczciwie porozmawiać na temat tego co Pan czuje i czego pragnie i oczekuje. Może warto razem pójść na terapię partnerską i zrozumieć własne relacje. Pozdrawiam

chce wrocic, ale nie wie jak... i nie wie jak poradzic sobie z bolem...i z inna relacia... najlepiej w tej sytuacji zajac sie soba...poczekac i nie spodziewac sie niczego... pozdrawiam sedecznie, Violetta Ruksza