Jak leczyć problemy ze snem i omamy po chemioterapii?

Witam.Od czasu chemioterapii u mojego brata minęło ok. 5 lat mimo wszystko nadal uskarża się na problemy ze snem,omamy i halucynacje.Przechodził kurację lekami psychotropowymi.Byl już u psychologów i psychiatry.Wszyscy chcą przepisać mu kolejne leki...Dodam że jest to chłopak 30 letni,uprawia sport, odżywia się bardzo dobrze, nie ma nałogów.Czy są jakieś metody obejścia leków i zastosowania naturalnego leczenia...Nie chcemy po raz kolejny żeby brał leki, które na jedno pomogą a na drugie zaszkodzą... Proszę o pomoc boimy się o niego bo w nocy miewa omamy i wtedy nie ma z nim kontaktu, może sobie coś zrobić...

Dobry Wieczór Pani,

Zachęcałbym Panią do zastosowania u Brata na sen naturalną Melatoninę, dostępną w aptece (w porozumieniu z lekarzem) która nie uzależnia i nie powoduje skutków ubocznych (jest dostępna w spray'u i tabletkach).
Dawkowana w spray'u działa szybciej i jest w mniejszej dawce.

Z przesłaniem dla Pani i Brata serdeczności i radości w Nowym Roku!
irena.mielnik.madej@gmail.com