Jaki lek nasenny będzie w moim przypadku najlepszy?

Witam serdecznie ! Mam problemy ze snem. Zasypiam kolo 23:30 i max śpie do 4 tej z czego jeszcze prawie każdą godzinę widze na zegarze. Nie mam problemów ze zasnięciem lecz z ciągłością snu do rana. Nawet jak kiedyś potrafiłem spać do 8 to i tak co max 3 godziny sie budziłem. Prosił bym o poradę o jakiś lek na sen. Tabletki " Nasen" mi nie pomagają Signopam jesli sie przebudzę i wezmę kolo 1-2 giej 2 tabletki to sie wyśpię ale ponoć szkodzi jak za często. Lekarz rodzinny mi zapisał teraz pól tabletki trittico CR 5 godzin przed snem ale to ponoć bardziej uspakajający może melatoline ? i wyczytalem w interenecie ze Sanval jest ponoć dobry? Proszę o fachową radę i pozdrawiam Maciej 42 l.

Dzień Dobry Panie Macieju,

Z mojej strony zachęcałabym Pana do kontrolnej/diagnostycznej konsultacji w Poradni Leczenia Zaburzeń Snu.

Dodatkowo, na ten moment warto rozważyć aplikację Melatoniny, która jest naturalnym hormonem, rekomendowanym/dostępnym w aptece - na początek w spray'u (w porozumieniu z Farmaceutą).

Z życzeniami dla Pana pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605