Jak mogę poradzić sobie po zerwaniu?

Witam. Mam na imię Patrycja 31 lat. Mam pewien problem nie radzę sobie zostałam zraniona przez Pana Policjanta. Zraniona zostałam psychicznie . Pan policjant zabawił się moimi uczuciami bardzo mnie to boli urwał. Ze mną kontakt ale. Nadal boli to.. Co mam zrobić. Pomóżcie..

Dzień dobry, dziękuję za skorzystanie z portalu. Jest taka książka Luizy Hey pt.: "Uzdrów swoje ciało", autorka w przystępny sposób opisuje jak poradziła sobie w swoim życiu z niezdrowymi relacjami z ojcem, krewnymi i innymi osobami. Autorka proponuje wybaczanie tym osobom, które ją skrzywdziły poprzez pisanie listów do tych osób (nawet tych nieżyjących). Kiedy przeczyta Pani książkę i dowie się z jakim problemem walczyła Luiza, wtedy będzie Pani łatwiej zastosować tę metodę, lub proszę zgłosić się do psychoterapeuty, który poprzez szczere rozmowy z Panią pomoże uwolnić cierpienie i ból, które zostały w Pani głowie i ciele. Pozdrawiam serdecznie