Jak na stałe utrzymać swoją wagę?

Witam.Chciałbym się dowiedzieć jak na stałe utrzymać swoją wagę żeby mi nie spadała ani nie wzrastała.Z góry dziękuje za pomoc

Aleksander Ropielewski

Pewne wachania (+/- 1kg) są naturalne, zwłaszcza u kobiet w wyniku zmian hormonalnych podczas cyklu miesiączkowego. W celu utrzymania stabilnej wagi należy spożywać odpowiednią ilość kalorii do zapotrzebowania energetycznego organizmu i prowadzić aktywny tryb życia.

Witam. Aby zachować masę ciała, należy dostarczać z pożywieniem odpowiednią ilość energii dostosowaną do potrzeb Pana organizmu. Kaloryczność diety oblicza się biorąc pod uwagę przede wszystkim podstawową przemianę materii, aktywność fizyczną, wiek, płeć oraz aktualny stan zdrowia. Pozdrawiam.