Jak nauczyć się determinacji i wytrwałości w działaniu?

Jak nauczyć się determinacji i wytrwałości w działaniu? a nie odwlekania bieżących spraw.

W psychologii nazywamy to zjawisko prokrastynacja. Często wynika z problemów osobowościowych i emocjonalnych. Dlatego warto przyjrzeć się przyczynom i działać "u źródła" w procesie psychoterapii.

Ważne jest z jakiego powodu ma Pan takie trudności.   Żeby to stwierdzić, potrzebny jest wywiad, rozmowa z psychologiem, która pozwoli określić przyczynę, dla której odwleka Pan bieżące sprawy i ma trudności z wytrwałoscią. Dopiero po tym ustala się kierunek pracy.