Jak odzyskać ukochanego?

Witam! Mam taki problem, ze myslé o chlopaku, który tak niedawno mial mi cos waznego to pow., spotkalismy sié i nie mial odwagi mi o tym powiedziec. A ja patrze po 2 tygodniach ,a On w zwiázku. Ja nadal Go Kocham, przynajmniej mi sié tak wydaje. Co mam o tym myslec?? Jak dzialac, zeby Go odzyskac. Proszé o pomoc, dziékujé.!

Witam,
zawsze warto być w zgodzie ze swoimi uczuciami i mówić o nich wprost. Rzecz jasna nie jest to jakaś gotowa recepta na odzyskanie partnera, bo w tej sytuacji decyzja należy do Państwa obojga, nie leży wyłącznie po Pani stronie. Jednak w takiej sytuacji warto zadbać o siebie i postarać się dać wyraz swoim emocjom, potrzebom. delikatnie i szczerze, po prostu mówić o sobie w 1 osobie o swoich potrzebach, ja czuję...ja potrzebuję... i tyle...
Nie mogę zagwarantować jaka będzie reakcja partnera, nie mogę gwarantować za trzecią osobę, ale być może dla Pani takie uwolnienie uczuć będzie wartościowe. W razie jakichkolwiek wątpliwości czy dodatkowych pytań proszę kontaktować się ze mną bezpośrednio, np. przez maila.

Witam. Wygląda to tak, jakby to właśnie chciał Pani powiedzieć- że jest ktoś inny. Myślę, że trzeba się z tym pogodzić.
Magdalena Brabec