Jak ograniczyć palenie papierosów wynikające z nerwicy?

Prosze mi doradzic jak rzucic palenie lub przynajmniej ograniczyc bo pale duzo z nerwuw

Jesli już przetestowała Pani różne metody rzucania palenia i były one nieskuteczne, warto skosnultować się z psychologiem, psychoterpautą, który nie tylko wesprze, pomoże zrozumieć emocjonalne przyczyny trudnosci w radzeniu sobie z napieciem, ale także pomoże budować motywację do zerwania z nałogiem.

Witam Panią. Każda substancja psychoaktywna (nikotyna również) może powodować, że za jej pomocą osoba paląca będzie regulować stan swoich emocji. W Pani krótkim poście zauważam charakterystyczną racjonalizację "palę bo się denerwuję". Możemy to zdanie odwrócić i wtedy będzie "denerwuję się bo palę". Być może już Pani zauważa jak jest narażona na znalezienie się w mechanizmie błędnego koła. Jeśli w Pani życiu jest dużo stresu, napięcia i brakuje Pani naturalnych sposobów radzenia sobie z trudnymi emocjami proszę skorzystać z bezpośredniego kontaktu z psychologiem. Mam nadzieję, że taki kontakt pomoże Pani znaleźć inne sposoby regulowania swoich emocji. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/