Jak poczuć się kochaną po śmierci męża?

Witam, jestem wdowa od trzech lat... okres dwoch lat byl bardzo ciezki az do czasu gdy poznalam druga osobe... stara sie, mowi ze kocha, pokazuje ze zalezy itd ale mi wszystko przeszkad,s... denerwuje... irytuje... wybucham... chce zaczac od nowa... zyc... ale jak jest dobrze to po chwili to psuje, wybucham... boje sie... jak zaczac zyc.. nie myslec co ludzie powiedza.. poprostu pokazac ze mi tez zalezy, i znow chce byc kochaną doceniona ale nie potrafie... co robic...

Witam,

wskazane jest wsparcie psychoterapeutyczne, ważne są Pani potrzeby, ze specjalistą łatwiej będzie poradzić sobie z problemem.

Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Pochylam się ze rozumieniem nad Pani przeżywaniem tak trudnych doświadczeń (po odejściu Pani Męża).
Śmierć Męża/Partnera jest jednym z najtrudniejszych przeżyć emocjonalnych.

Z Pani relacji wnioskuję, że zaprezentowane przez Panią symptomy
przewlekają się (co też rozumiem!) i to nie pozwala Pani, by otworzyć się na nową relację
uczuciową z mężczyzną, na którą tak Pani zasługuje!
Przedstawiła pani swojego obecnego Partnera jako troszczącego się oraz zabiegającego o Panią, odpowiadającego na Pani potrzeby.

Jak ja to widzę?
Z Pani prezentacji wnioskuję, że przeważająca część Pani pragnie aprobaty/akceptacji, co jest rzeczą ludzką...
Jednak..., gdy szuka się tak! bardzo tej aprobaty, to poszukiwanie staje się potrzebą, to Coś ważnego i wartościowego można utracić..

Inspiruję Panią do pamiętania, że jest Pani wyjątkową Kobietą
i ma Pani jak najbardziej prawo do kreowania swojego życia, według własnych pragnień.

Myślę, że wskazana i pomocna byłaby dla Pani praca terapeutyczna/rozwojowa pod okiem psychologa, do której serdecznie Panią zachęcam.

Gdyby miała pani życzenie takiej zwyczajnej rozmowy ze mną, zapraszam Panią do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani teraz najbardziej potrzebne, irena.mielnik.madej@gmail.com