Jak przestać jeść kompulsywnie?

Więc generalnie mam 18 lat, ważę...hm...zależy ale w granicach 62-64kg, wzrostu 164. No kobietą jestem. Nie ruszam się za bardzo, w sensie sportu nie uprawiam żadnego. Więc kiedyś ważyłam bardzo dużo, tzn koło 74kg. Potem gdy zaczęłam palić [przyznam się szczerze] schudłam do 66kg. i jakoś mi to nie przeszkadzało. A potem wpadłam w mini szał i chciałam więcej zejść. No i jeść przestałam. W ogóle praktycznie. Jakiś jeden jogurt na dzień, czyli może z 70 kalorii i schudłam do 60kg nawet. Pięknie, pięknie. Tylko potem było okej, zaczęłam jeść i w ogóle wszyscy o jak fajnie schudłaś, a teraz nie mogę wrócić, nie mogę skontrolować. Jem jak szalona, wszystko, wszędzie, ciągle, wydaję całe pieniądze, jakie mam na jedzenie, myślę o jedzeniu, a jednocześnie myślę, że nie powinnam jeść. I nie wiem co dalej? Zaczynam tyć przez to jedzenie, a generalnie to chciałabym ważyć koło 57, 58kg i nie wiem co zrobić? Może mi ktoś powie, tak mądrze jak mam przestać jeść. Oczywiście nie całkowicie, ale te napady to są masakryczne, bo to poważnie są WIELKIE ilości jedzenia. :< pomocy.

Witam,

Z tego, co piszesz wynika, że cały czas myślisz o jedzeniu. Takie poświęcanie zbyt dużej uwagi jedzeniu i objadanie się może prowadzić do zaburzeń odżywiania. Z tym problemem najlepiej udać się do psychologa, który pomoże Ci zrozumieć przyczynę takiego zachowania i pomóc się z nią uporać.
Proponuję poczytać artykuł http://abczdrowie.pl/co-dziesiata-kobieta-cierpi-na-zaburzenia-odzywiania, który pomoże zidentyfikować Twój problem.

Pozdrawiam.